Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Benjamin machinery Co.,Ltd

iyi kalite İçecek Dolum Ekipmanları satış için
iyi kalite İçecek Dolum Ekipmanları satış için
Pleased to cooperate with Benjamin,good filling machines, perfect after-sales . Wish to cooperate with you again.

—— Abdullah H.M.

Thank u very much to Benjamin, provide me so great soft drink filling machine which made me open the market better in Malaysia.

—— Mr Dickson

It is the first time to purchase washing machine from Benjamin, they are good and convenient for workers operation, thank you.

—— Naghmeh Mortezaei

Ben sohbet şimdi

Benjamin machinery Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Benjamin machinery Co.,Ltd Benjamin machinery Co.,Ltd Benjamin machinery Co.,Ltd Benjamin machinery Co.,Ltd Benjamin machinery Co.,Ltd Benjamin machinery Co.,Ltd
FACORY EXTERNAL VIEW FACTORY PLANT MEETING ROOM GENERAL MANAGER SITTING ROOM GENERAL MANAGER OFFICE WAREFHOUSE

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : BJM
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 3 Million-5 Million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 80% - 90%
Benjamin Machinery, Su & İçecek & Sıvı Dolum Paketleme Makinesi için profesyonel bir üretim ve tedarikçi olan hızlı büyüyen bir kuruluştur. 2008 yılında kurulan Şanghay Çin yakınlarındaki Zhangjiagang şehrinde bulunuyor. Son 10 yılda Benjamin, Kanada, Middles Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Latin Amerika vb. Yerlerde 200'den fazla türkiye hattını dünya çapında gerçekleştirdi. Biz her zaman BIMBO, AMAZON, LAYAN, ALSAQIAH gibi Çin ve Yabancı Ülkede birçok güçlü su, içecek fabrikaları ile çok nazik bir ilişki sürdürmekteyiz. Şirket, "Kolay Kullanım, İyi Kullanım, Kalitede En Üst Düzey, Hizmet Yüce" iş anlayışında, tam bir kalite güvence sistemi kurmuş ve iç ve dış ambalaj ambalaj pazarına yurt içi ve yurt dışında iyi bir inanç sağlamıştır.

Önde gelen ürünler, dolum makinası (3'ü 1 arada), dolum kapatma makinesi (2'si 1 arada), yıkama dolum kapatma makinesini (4'ü 1 arada) sterilize etmek, sızdırmazlık makinesini (2'si 1 arada) su için doldurmak gazlı meşrubat, çay ve meyve suyu, bira, şarap, ve çeşitli içecek ve çeşni, galon davul serisi makine seti, su arıtma üretim hattı, otomatik temizleme sistemi, sterilizasyon ekipmanı çeşitli komple setleri, dolum üretim hattı dolum yıkama, ve meyve suyu, çay, şarap ve meşrubatın komple ekipmanı.

Benjamin, mevcut ve potansiyel müşterilerimiz için yurtiçi ve yurtdışı makine kurulumu, bakım ve eğitim çalışanlarından sorumlu profesyonel bir teknik gruba sahiptir. Bize meşrubat analizinde ve yeni teknoloji ve içecek doldurma alanında araştırma raporları sunabilen yerli ünlü enstitü ile iyi bir ilişkimiz var.

ISO 9001 uluslararası kalite yönetim sistemi, fabrikamızın üretim standartlarının kalbinde yer almaktadır. Benjamin sağlayıcılar sadece farklı bir ürün grubu değil, güvenilirliğimiz de satın alma işleminize değer katar, maliyetleri düşürmenize ve verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Benjamin'in yenilikçi makine tasarımı, rekabet avantajınızı güçlendirecek ve zaman bütçenizi en üst düzeye çıkaracaktır.

Geleceğe yönelen Benjamin Machinery, avantajlarını geliştirmeye ve teknolojisini yenilemeye devam edecek ve sıvı ürün üreticilerinin müşterinin yatırımlarına en iyi şekilde karşılık vermesi için özelleştirilmiş anahtar teslimi çözümler sunmaya adayacak.

İletişim bilgileri
Benjamin machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Jerry Wu

Tel: 86-0512-58628881

Faks: 86-0512-58628325

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)